У розважальних закладах посилять перевірку військових документів у чоловіків

Чоловіки призовного віку повинні мати при собі всі необхідні в умовах воєнного стану.

27.11.2023
У розважальних закладах посилять перевірку військових документів у чоловіків

Перевірку військово-облікових документів у розважальних закладах посилять в Україні. Перше таке рішення вже ухвалила місцева влада Харківщини, повідомляє Львівська хвиля.

Так хочуть знайти тих, хто ще не оновив свої дані. Адже військове керівництво не може правильно розрахувати бойові сили через застарілі дані у системі.

Водночас людям нагадують, що повістка – це ще не мобілізація.

«Перша повістка – для уточнення його військово-облікових даних. Він має з’явитися у свій ТЦК та СП, пройти медичний огляд –для того, щоб з’ясувати його стан здоров’я, надати весь пакет документів про його фах, освіту, сімейний стан, наявність чи відсутність причин для отримання відстрочки», – розповів Володимир Фітьо, речник Сухопутних військ України.

Таким чином чиновники хочуть спонукати всі відповідальні органи та служби співпрацювати з територіальними центрами комплектування.

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.