У Польщі затримали українця, якого розшукував Інтерпол

В Україні йому загрожує 9 років позбавлення волі.

23.03.2023
У Польщі затримали українця, якого розшукував Інтерпол
Фото: поліція Варшави

Співробітники поліції Варшави затримали громадянина України, якого розшукував Інтерпол за участь в організованому злочинному угрупованні, яке займалося контрабандою людей з України до Польщі та далі на захід, повідомляє RMF24.

33-річного чоловіка затримали в центрі Варшави.

Чоловік приєднався до організованої злочинної групи у 2015 році. Її метою було незаконне переправлення людей різних національностей через український кордон і вербування для цього перевізників.

Ордер на його арешт українська влада видала в грудні.

Згідно з Кримінальним кодексом України, затриманому загрожує дев’ять років позбавлення волі. Якщо суд ухвалить відповідне рішення, його незабаром екстрадують в Україну.

Нагадаємо, у Тернополі затримали іноземного злочинця, якого шукає Інтерпол.

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.