У Польщі будують швидкісну трасу до кордону з Україною за 2,5 мільярда злотих

Польське місто Холм з’єднають з українським кордоном швидкісною магістраллю.

22.06.2023
У Польщі будують швидкісну трасу до кордону з Україною за 2,5 мільярда злотих

Як повідомляє “Ukraine.pl”, Генеральна дирекція національних доріг і автострад уже має контракти на будівництво нової траси S12. Йдеться про будівництво швидкісної дороги від містечка Пяски, що на схід від Любліна, до польсько-українського переходу в Дорогуську.

Будівництво дороги протяжністю близько 75 км розділено на чотири ділянки. І всі вони вже мають своїх виконавців. У понеділок GDDKiA підписало договір із Stecol Corporation на проектування та будівництво останньої ділянки – від Дорогуська до Холма.

Не вистачає контракту на 6-кілометрову ділянку в районі розв’язки у Дорогуську. Його вирізали з початкового плану, оскільки там знайшли промислові відходи. Тож вирішили, що швидкісна дорога піде в обхід полігону. Однак це вимагає отримання всіх дозволів на інвестиції з самого початку. Триває робота над проектною документацією.

Вартість будівництва траси у Люблінському воєводстві становить приблизно 2,5 мільярда злотих. Об’їзна дорога Холма має бути готова у 2025 році. Ділянки Пяски – Дорогуча та Холм – Дорогуськ мають відкрити через рік, а останній фрагмент – у 2027 році.

Підрядник матиме 39 місяців для реалізації інвестицій, не враховуючи зимовий період (з 16 грудня по 15 березня). Генеральна дирекція національних доріг і автомагістралей Польщі очікує, що будівництво закінчиться у 2027 році.

Коментарі

14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.
11:04
Львівські гросмейстери відвідали поранених військових
У лікарні святого Пантелеймона у Львові пройшов сеанс одночасноі гри.
12:09
На Львівщині за 2023 рік вперше діагностували рак у понад 7 тисяч осіб
В області тривають дні обізнаності про онкологію, тож варто не нехтувати щорічними оглядами та перевірити своє здоров’я
15:36
Більше 10 років люди захищають свої права на земельні ділянки на Львівщині
Отримавши земельні ділянки, люди вже 11 років не можуть їх використовувати та розпоряджатися ними.