У Нідерландах прийняли рішення повернути «скіфське золото» Україні

Верховний суд Нідерландів підтвердив рішення Апеляційного суду Амстердама, що експонати виставки “Крим. Золотий острів у Чорному морі”, мають бути повернуті Україні.

09.06.2023
У Нідерландах прийняли рішення повернути «скіфське золото» Україні

Про це повідомив глава Офісу Президента Андрій Єрмак.

“Судові баталії тривали майже 9 років. росія хотіла позбавити Україну культурного надбання“, – йдеться у дописі.

Зараз суд повністю відмовив у касаційній скарзі «кримських музеїв» і залишив в силі рішення апеляції, яким було задоволено позовні вимоги України.

“Тріумф справедливості буде й в інших справах, які стосуються злочинів росії. Ми повернемо все, що належить нашій нації”, – підсумував Єрмак.

 

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.