У Львові жінка з немовлям застрягла в ліфті та втратила свідомість

21-річна мама з немовлям застрягла у ліфті багатоповерхового будинку в Сихівському районі. Ліфт аварійно зупинився між першим та другим поверхом.

27.02.2024
У Львові жінка з немовлям застрягла в ліфті та втратила свідомість

Про це повідомляє Головне управління ДСНС у Львівській області.

Інцидент стався 26 лютого на вулиці Антоненка-Давидовича.

«Між першим та другим поверхом шестиповерхового житлового будинку відбулась аварійна зупинка ліфта. На той момент там перебувала жінка 2003 року народження та її дитина 2023 року народження. Жінка втратила свідомість», – йдеться у повідомленні.

За допомогою спецінструменту рятувальники відчинили двері ліфта, вивільнили жінку та дитину і передали медикам.

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.