У Львові жінка надала перинатальному центру 78,5 літрів молока

За період роботи Банку вдалося зібрати понад 700 літрів завдяки допомозі 72 донорок.

23.02.2024
У Львові жінка надала перинатальному центру 78,5 літрів молока

Про це повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

«Для передчасно народжених чи ослаблених дітей грудне молоко — це не лише поживна їжа, але й ліки, адже воно має особливе терапевтичне значення. За період роботи Банку вдалося зібрати понад 700 літрів завдяки допомозі 72 донорок», – зазначила директорка Центру Марія Малачинська.

Одна з донорок-рекордсменок — Мар’яна Казимирович. Свою першу дитину жінка успішно годувала грудним молоком, якого було забагато.

Другу дитину Мар’яна народила передчасно: на 28 тижні вагітності. Малеча потрапила до відділення анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених Центру і перші дні там отримувала донорське молоко. Та невдовзі молока в мами стало більш ніж достатньо для того, щоб задовольнити потреби своєї дитини. Так жінка стала доноркою грудного молока.

Впродовж наступних 6 місяців Мар’яна надала Банку 78,5 літрів молока.

Консультаційну та психологічну допомогу в налагодженні лактації мамі надавали консультанти з грудного вигодовування перинатального центру.

Аби жінці стати доноркою грудного молока достатньо мати налагоджену лактацію, вдосталь молока, а також бажання поділитися надлишками з іншими малюками. Щоб стати майбутньою доноркою, обов’язково пройти безоплатні обстеження на гепатит B і C, ВІЛ та сифіліс.

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.