У Львові жінка хотіла вкрасти у переселенки майже 900 тис. гривень

Рецидивістка проведе 7 років за ґратами.

09.06.2023
У Львові жінка хотіла вкрасти у переселенки майже 900 тис. гривень

Про це повідомляє пресслужба Львівської прокуратури.

У березні 2023 року в одному із сіл Львівського району зловмисниця з Дніпропетровщини намагалась викрасти у переселенки усі її заощадження. Потерпіла з початку повномасштабного вторгнення переїхала жити до своїх родичів. З собою вона привезла і всі свої заощадження.

У той час, коли жінки не було вдома, злодійка проникла у її кімнату та намагалась викрасти гроші – близько 900 тис грн. Однак, господарі дому почули шурхіт та зайшли перевірити, що відбувається. У кімнаті своєї родички вони побачили обвинувачену та затримали її.

Після дзвінка родичів потерпіла одразу повернулась додому та, перевіривши сховок, не виявила там грошей.

Почувши, що господарі дому планують викликати поліцію, зловмисниця викинула награбоване в куток, однак була помічена одним із свідків.

Жінці призначили покарання у виді 7 років позбавлення волі.

Коментарі

12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.
12:23
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
23 березня у Львові кілька десятків небайдужих львів'ян вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки.