У Львові засудили чоловіка, який відмовився від мобілізації

38-річного жителя Запоріжжя визнали винним за ухилення від призову.

04.04.2024
У Львові засудили чоловіка, який відмовився від мобілізації

Як повідомляє Львівська обласна прокуратура, рішенням районного суду чоловіка засудили до 3 років за ґратами, проте звільнили від відбування покарання з іспитовим строком 2 роки. Прокурори не погодились з такою позицією та подали апеляційну скаргу.

У березні 2022 року чоловік тимчасово проживав у Львівській області, де і отримав повістку.

Військовозобов’язаний був придатним за станом здоров’я для проходження військової служби, однак висловив свою незгоду ТЦК та СП з проведення мобілізації та відмовився від відправки у війська, про що було складено відповідний акт про відмову.

Врахувавши всі обставини, Львівський апеляційний суд підтримав позицію прокурорів та призначив чоловіку нове покарання у виді 3 років позбавлення волі.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.