У Львові з’явиться новий парк із озером

На вулицях Липинського – Лінкольна буде понад 3 гектари парку з озером. Це вже восьмий парк у Львові, який матиме водойму.

06.02.2024
У Львові з’явиться новий парк із озером

Про це повідомляє пресслужба Львівської міськради.

«Документи на збереження нової зеленої зони Львова майже готові. Є кадастровий номер, розроблено проєкт землеустрою. На найближчій сесії його мають затвердити», – розповіли в управлінні земельних ресурсів міста.

Парком офіційно опікуватиметься Львівське комунальне підприємство «Зелений Львів». У його межі також входитиме й озеро, що поруч. У перспективі тут проведуть реконструкцію, а згодом – облаштують громадський простір.

“Нині працівники ЛКП «Зелений Львів» прибирають територію зелених насаджень, яка всіяна побутовим сміттям, зрізають аварійні дерева, дроблять гілки, чистять від порослі. Напівзруйновані бетонні конструкції демонтують”, – йдеться у повідомленні.

У департаменті містобудування Львова закликають мешканців прилеглих будинків, яких тут чимало, також долучатися до прибирання чи самостійно організовувати толоки. А також підтримувати чистоту та не засмічувати парк, який невдовзі стане місцем сімейного дозвілля та відпочинку.

Нині у Львові є 7 парків з озерами: Стрийський, Озеро Левандівське, Піскові озера, Знесіння, Горіховий Гай, Погулянка, Снопківський. Невдовзі цей список поповнить парк на вул. Липинського – Лінкольна.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.