У Львові встановили перший біонічний протез руки

Його отримав десантник Михайло Юрчук.

16.09.2022
У Львові встановили перший біонічний протез руки

У Львові стартувала програма протезування у Національному реабілітаційному центрі «Незламні». Перший протез отримав 33-річний десантник Михайло Юрчук. Він втратив кінцівки, захищаючи Україну. Про це повідомили у Першому ТМО Львова.

«Окрім звичайних протезів, спеціалісти Центру розпочали встановлювати пацієнтам біонічні протези. Першого отримав Михайло Юрчук. Центр надав його захиснику своїм коштом. Нині він вчиться користуватися протезом, «нову руку» називає квитком до повноцінного життя і дуже шкодує, що для багатьох інших, таких як він, незламних українців, ця мрія поки лишається нездійсненною», – йдеться в повідомленні.

Довідка

Біонічні – найбільш сучасні протези верхніх кінцівок. Вони мають зовнішнє джерело енергії, а управляються за допомогою складної системи датчиків, що забезпечують зв’язок з м’язами на збереженої частини руки. Індивідуальні приводи для пальців дозволяють координовано вхоплювати предмети, а комфорт забезпечується за рахунок оптимізованого по вазі розташування приводів.

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.