У Львові водій керував маршруткою “під наркотиками”

26 грудня патрульні зупинили водія міжміської маршрутки за порушення правил дорожнього руху. Проте, під час спілкування із чоловіком, патрульні помітили у нього ознаки наркотичного сп’яніння.

26.12.2023
У Львові водій керував маршруткою “під наркотиками”

Про це повідомляє Патрульна поліція Львівської області.

33-річний водій погодився пройти перевірку у медичному закладі. Результат був позитивний. Окрім того, водій пред’явив посвідчення, яке в інформаційних базах рахувалося, як загублене ще у 2017 році.

Патрульні склали на порушника постанову за порушення ПДР та склали протокол керування в стані сп’янінн, а також вилучили у ньоко картку водія.

До слова, за 11 місяців цього року на території Львівської області патрульні зареєстрували 72 ДТП за участю маршруток. Кількість загиблих — 10 людей.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.