У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини

Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.

24.02.2024
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини

Учасників акції протесту уже не перший місяць вимагають – закласти гарантовані 20% міського бюджету на безпосередню допомогу ЗСУ та іншим підрозділам Сил оборони.

Хода активістів пройшла центральними вулицями міста, аби привернути увагу громади до байдужості влади, пізніше завершили акцію під стінами Львівської опери.

24 лютого, рівно через два роки після початку повномасштабного вторгнення, люди втомлені байдужістю влади, яка не хоче помічати проблеми війська, яке постійно потребує забезпечення. В той час, як податки міста втрачаються на оплату премій та численних відряджень чиновників, наші воїни потерпають від нестачі навіть найважливіших речей. Мер міста Андрій Садовий вкотре проігнорував мирну акцію протесту, продемонструвавши, що думка громади, її потреби та запити – для нього лише порожній звук.

З цікавого на мітингу було те, що протестувальники звернули увагу на постать Катерини Кіт-Садовоі. Дружини мера, відомої своїми релігійними снами.

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.