У Львові вчергове пікетували Садового проти некритичних витрат

Сьогодні у Львові знову було шумно – кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки.

13.01.2024
У Львові вчергове пікетували Садового проти некритичних витрат

Присутні волонтери, активісти та родичі захисників перерахували ряд закупівель ЛМР, на котрі зараз витрачаються сотні тисяч й мільйони гривень – особливо дісталось “Львівавтодору” – в той час коли на фронті захисники страждають від погодніх умов та потребують зброї для знищення ворога. На жаль, єдиним “АндрійІвановичем”, котрий вислухав справедливі вимоги був картонний, котрого принесли самі мітингарі – живий очільник Львова місяцями ховається від представників громади і продовжує робити вигляд, начебто все гаразд.

Але не він один такий в міськраді – учасники акції також звертались до заступника мера, Андрія Москаленка, котрий отримує зарплату по 170 тис грн в умовах війни і ще й умудряється публічно розповідати, начебто виходив до мітингуючих не раз і все “пояснював” – що неправда.

Учасники акції також піддали критиці й інші органи влади – центральні та обласні – за недоцільні витрати бюджету в умовах війни.

Оскільки сьогодні, як і завжди, представники ЛМР їх проігнорували, мітинги “Гроші на ЗСУ” під вікнами Ратуші триватимуть й далі – допоки міські чиновники не повернуться обличчям до громадян та наших захисників на фронті.

Коментарі

14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.
11:04
Львівські гросмейстери відвідали поранених військових
У лікарні святого Пантелеймона у Львові пройшов сеанс одночасноі гри.
12:09
На Львівщині за 2023 рік вперше діагностували рак у понад 7 тисяч осіб
В області тривають дні обізнаності про онкологію, тож варто не нехтувати щорічними оглядами та перевірити своє здоров’я
15:36
Більше 10 років люди захищають свої права на земельні ділянки на Львівщині
Отримавши земельні ділянки, люди вже 11 років не можуть їх використовувати та розпоряджатися ними.