У Львові ув’язнили чоловіка, який побив жінку через шкільний конфлікт

Львів’янин завдав тяжких тілесних ушкоджень матері однокласника свого сина. Жінка провела два дні у реанімації та ще п’ять днів у лікарні.

29.02.2024
У Львові ув’язнили чоловіка, який побив жінку через шкільний конфлікт

Чоловік прийшов напідпитку до дому однокласника свого сина, щоб розібратись в конфлікті, який виник між двома школярами. Під час з’ясування обставин дитячого конфлікту, нападник не стримав агресії й побив матір сина однокласника. Жінка отримала чисельні тілесні ушкодження, зокрема розрив селезінки.

Як стало відомо LVIV.MEDIA вранці 16 грудня 2022 року, засуджений повернувся додому від друга напідпитку. Вдома дружина розповіла йому, що сина вчергове образили у школі. Чоловік вирішив розібратись в конфлікті школярів і одразу ж пішов до  однокласника сина, де його зустріла матір школяра. Між ними почалась сварка, під час якої чоловік не стримав агресії, схопив постраждалу за волосся і почав бити. На крик жінки прибігли сусіди, які зупинили нападника, викликали поліцію та швидку допомогу.

Під час огляду у лікарні у потерпілої спершу не виявили тріщини у селезінці. Проте наступного дня їй стало значно гірше, і вона знову поїхала у лікарню. Там її терміново госпіталізували та невідкладно прооперували, видаливши частину селезінки. Після цього вона провела два дні у реанімації та ще п’ять днів у лікарні.

На суді нападник частково визнав свою провину і пояснив, не хотів бити жінку, це сталося під впливом емоцій. Підсудний просив кваліфікувати його дії як завдання тяжких тілесних ушкоджень з необережності. Втім Залізничний районний суд Львова визнав його винним в умисному тяжкому тілесному ушкодженні та виніс вирок про позбавлення волі на сім років. Також нападник має сплатити потерпілій 160 тисяч гривень компенсації за заподіяну моральну шкоду.

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.