У Львові синоптики зафіксували температурний рекорд у грудні

Попередній рекорд зафіксували у 1998 році, він був нижчим на 2°.

29.12.2023
У Львові синоптики зафіксували температурний рекорд у грудні

28 грудня синоптики зафіксували новий температурний рекорд, повідомили у Львівському гідрометцентрі.

За даними гідрометцентру, температура повітря у Львові 28 грудня сягнула +10,4°. Цей показник побив 25-річний рекорд на 2°. До цього найвищу для 28 грудня температуру фіксували у 1998 році, тоді вона становила 8,4°.

На п’ятницю, 29 грудня, синоптики також прогнозують теплу для грудня погоду. Вночі мешканці міста можуть очікувати від 0 до +2°, а вдень — від +8 до +10°. Протягом дня небо буде хмарне з проясненнями, також місцями може йти дрібний дощ.

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.