У Львові судитимуть ексадвоката коригувальника ударів по Яворівському полігону

Адвокат за хабар обіцяв допомогти з зміною запобіжного заходу у кримінальному провадженні для свого підзахисного.

18.01.2024
У Львові судитимуть ексадвоката коригувальника ударів по Яворівському полігону
Адвокат Ярослав Гандзюлевич

Прокурори Львівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт стосовно адвоката.

За 4000 доларів підозрюваний правозахисник гарантував своєму «клієнту» вирішити «питання» щодо зміни запобіжного заходу із тримання під вартою на більш «м’який».

Адвоката затримали під час одержання хабаря.

Невдовзі з’ясувалось, що затриманим виявився відомий львівський адвокат 61-річний Ярослав Гандзюлевич, який захищає у судах поплічницю Медведчука Інну Іваночко та на той час ще був захисником колишнього КГБіста Олександра Косторного, якого судять за коригування ударів по Яворівському полігону.

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.