У Львові стартував запис на безкоштовне лікування дітей ортопедами-травматологами з Польщі

Стартував запис на спільні консультації польських та українських ортопедів-травматологів для діток із вродженими та набутими захворюваннями кульшових суглобів. А вже у грудні спеціалісти оперуватимуть пацієнтів. Усі консультації та операції – безкоштовні.

11.10.2023
У Львові стартував запис на безкоштовне лікування дітей ортопедами-травматологами з Польщі

Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

Зокрема, у грудні спеціалісти клінічної лікарні імені Адама Груці в Отвоцку оперуватимуть українських пацієнтів. Вони працюватимуть разом із командою ортопедів-травматологів дитячої лікарні святого Миколая Першого медичного об’єднання Львова.

В Україні лікарі проведуть реконструктивні втручання діткам на кульшовому суглобі, а також тотальне ендопротезування малечі з патологією кульшового суглоба. Тому 23 жовтня українські ортопеди-травматологи разом із онлайн-супроводом польських колег проведуть низку консультацій у дитячій лікарні святого Миколая. Оглядатимуть діток із такими порушеннями опорно-рухового апарату:

  • деформуючим та диспластичним артрозом кульшового суглоба;
  • асептичним некрозом головки стегнової кістки;
  • юнацьким епіфізом головки стегнової кістки;
  • наслідками хвороби Пертеса;
  • вродженим звихом стегна.

Аби потрапити на прийом до спеціалістів, потрібно зателефонувати за номером контакт-центру: 0 800 333 003. Або зареєструватися за посиланням.

Коментарі

11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.
14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.
11:04
Львівські гросмейстери відвідали поранених військових
У лікарні святого Пантелеймона у Львові пройшов сеанс одночасноі гри.