У Львові прооперували 5-місячну дівчинку з жировою пухлиною

Львівські лікарі видалили жирову пухлину 5-місячній дівчинці з Херсонщини. Утвір тиснув на спинний мозок, через це порушилася рухливість ніжки.

13.10.2023
У Львові прооперували 5-місячну дівчинку з жировою пухлиною

Про це повідомила пресслужба Першого ТМО Львова.

Сім’я Мельників із окупованого міста Берислав, що на Херсонщині. Рік тому родина виїхала на Львівщину, де народилася їхня донька Вікторія. На 33 тижні вагітності лікарі діагностували в дитини ваду розвитку — спінальну ліпому. Вікторія народилася на 37 тижні вагітності у Першому ТМО.

Спочатку хірурги вирішили оперувати дитину у 6 місяців, коли вона підросте і зміцніє, однак через те, що утворення швидко росло, операцію провели на місяць раніше.

“МРТ показало, що жировик збільшився в 4 рази і займав уже третину хребта — в ділянці від живота до сідниць. Крім того, батьки крихітки помітили, що ліва нога їхньої донечки, втрачає чутливість, слабне та викривляється. Тож лікарі негайно взялися оперувати Вікторію”, — розповіли у Першому ТМО.

До цієї операції залучили різних спеціалістів та високотехнологічне обладнання. Втручання тривало шість годин.

Операція минула успішно. Рана добре гоїться, а функціональність ніжки повністю відновилася. Вікторія вже повернулася до тимчасового дому — в місто Жидачів. А після перемоги батьки планують повернутися з донечкою на рідну Херсонщину.

Коментарі

14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.
11:04
Львівські гросмейстери відвідали поранених військових
У лікарні святого Пантелеймона у Львові пройшов сеанс одночасноі гри.
12:09
На Львівщині за 2023 рік вперше діагностували рак у понад 7 тисяч осіб
В області тривають дні обізнаності про онкологію, тож варто не нехтувати щорічними оглядами та перевірити своє здоров’я
15:36
Більше 10 років люди захищають свої права на земельні ділянки на Львівщині
Отримавши земельні ділянки, люди вже 11 років не можуть їх використовувати та розпоряджатися ними.