У Львові пластичний хірург із Туреччини прооперував дітей із вадами

Відомий турецький пластичний хірург Хакан Агір розпочав оперувати дітей спільно з львівськими медиками.

29.11.2023
У Львові пластичний хірург із Туреччини прооперував дітей із вадами

Як повідомляє Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр, фахівець перебуватиме у лікарні п’ять днів.

“У перший день перебування професора у нашому Центрі ми проконсультували понад 30 пацієнтів. Після консультації деяким запропонували хірургічне лікування та, навіть, запланували операції. Більшість пацієнтів на прийом потрапили вперше, скористались онлайн формою для запису. Проте чимало було й таких, хто прийшов на контрольний огляд після проведеного раніше втручання”, – розповів дитячий хірург лікарні Орест Лешневський.

Серед прооперованих дітей – двоє пацієнтів із вродженими вадами обличчя та шиї, юний пацієнт із складним післяопіковим рубцем та ще одна дитина з рідкісним новоутвором – пухлиною привушних слинних залоз. Зараз вони ще перебувають у післяопераційних палатах, та вже за кілька днів повернуться додому.

 

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.