У Львові планують провести чемпіонат Європи з шахів

Перший заступник начальника Львівської ОВА Андрій Годик провів робочу зустріч з Генеральним Секретарем Європейського шахового союзу Теодороса Тцорбацоглу.

21.06.2023
У Львові планують провести чемпіонат Європи з шахів

Про це повідомляє Львівська обласна військова адміністрація.

Під час зустрічі обговорили проведення Чемпіонату Європи з шахів на Львівщині та проведення турніру між зірками європейських шахів та українських гросмейстерів.

«Кожен візит наших іноземних партнерів в час війни ми сприймаємо як знак підтримки та визнання того, що ми на правильному шляху. Попри непросту ситуацію в нашій державі та виклики, які переживає кожен громадянин, суспільство повинно надалі розвиватися, економіка повинна працювати, а спортсмени – здобувати нові нагороди. Зараз багато спортсменів захищають Україну зі зброєю в руках, але водночас кожен мусить допомагати Україні та робити все задля перемоги», – зазначив Андрій Годик.

Теодорос Тцорбацогла розповів, що шаховий союз має намір після закінчення війни провести у Львові чемпіонат Європи з шахів.

«Ми виражаємо свою солідарність з народом України і це виражає також наша спілка. Ми будемо надалі стояти разом з вами та допомагати, щоб відновилося нормальне життя в Україні та ви отримали такий жаданий мир. Ми маємо міжнародні можливості та розуміємо ваші переживання і одразу після закінчення бойових дій проведемо на Львівщині чемпіонат міжнародного рівня», – сказав Генеральний Секретар.

Також він розповів, що союз хоче провести матч-легенд європейських та львівських шахістів.

Зазначимо, що Європейський шаховий союз є єдиною шаховою федерацією міжнародного рівня, яка заборонила участь росіян у своїх змаганнях

Коментарі

14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.
11:04
Львівські гросмейстери відвідали поранених військових
У лікарні святого Пантелеймона у Львові пройшов сеанс одночасноі гри.
12:09
На Львівщині за 2023 рік вперше діагностували рак у понад 7 тисяч осіб
В області тривають дні обізнаності про онкологію, тож варто не нехтувати щорічними оглядами та перевірити своє здоров’я
15:36
Більше 10 років люди захищають свої права на земельні ділянки на Львівщині
Отримавши земельні ділянки, люди вже 11 років не можуть їх використовувати та розпоряджатися ними.