У Львові під час пожежі загинув працівник «Львівелектросервіс»

Попередня причина смерті – ураження електричним струмом.

14.02.2024
У Львові під час пожежі загинув працівник «Львівелектросервіс»
Фото умовне

13 лютого, на на вулиці Івана Виговського, 29 б на території підземного паркінгу багатоповерхівки виникла пожежа у трансформаторній підстанції, повідомляє Lviv.media.

Займання сталося у приміщенні трансформаторної підстанції, яка розташована на території підземного паркінгу багатоповерхового будинку. На місце пожежі прибули рятувальники. Під час гасіння пожежі вогнеборці виявили у приміщенні трансформаторної підстанції тіло загиблого чоловіка.

Попередньо причиною смерті називають удар електричним струмом.

Правоохоронці встановили особу загиблого — ним виявився 36-річний працівник ПП “Львівелектросервіс“.

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.