У Львові офіційно представили нового Почесного консула Литовської Республіки

Сьогодні, 12 вересня, відбувся урочистий захід з нагоди призначення Наталії Антонової на посаду Почесного консула Литовської Республіки у Львові.

12.09.2023
У Львові офіційно представили нового Почесного консула Литовської Республіки

Як повідомляє пресслужба Львівської ОВА, захід провели у колі високоповажних гостей, Генеральних і Почесних консулів іноземних держав у Львові, зокрема Польщі, Казахстану. Долучився до привітань і Надзвичайний та Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні Вальдемарас Сарапінас.

Наталія Антонова народилась у Стрию. Закінчила Львівський національний університет імені Івана Франка, освітній ступінь – магістр психології.

«Я хочу подякувати Литовській республіці за довіру. Почесне консульство Литви у Львові працює уже 22 роки. Це була перша консульська установа у цьому місті. Для мене це велика відповідальність перед обома країнами. Робитиму усе можливе задля реалізації успішних міжнародних проєктів, посилюватиму зв’язки Литви з Україною, зі Львовом», – підкреслила Наталія Антонова.

Новий Почесний консул буде опікуватися питанням розвитку торговельних, економічних, культурних, наукових, туристичних та інших зв’язків між Литвою й Україною, а також захистом на території консульського округу прав та інтересів Литви, її фізичних і юридичних осіб.

«Зібрати кошти на «Байрактар» за три дні могли лише справжні друзі України. Дякуємо Литві та її народу за те, що вони зробили та продовжують робити для нас в оборонній, політичній, економічній та гуманітарній сферах. Завжди будемо вдячні за це. А пані Наталії бажаю плідної роботи на дипломатичній ниві», – наголосив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.