У Львові офіційно представили нового Почесного консула Литовської Республіки

Сьогодні, 12 вересня, відбувся урочистий захід з нагоди призначення Наталії Антонової на посаду Почесного консула Литовської Республіки у Львові.

12.09.2023
У Львові офіційно представили нового Почесного консула Литовської Республіки

Як повідомляє пресслужба Львівської ОВА, захід провели у колі високоповажних гостей, Генеральних і Почесних консулів іноземних держав у Львові, зокрема Польщі, Казахстану. Долучився до привітань і Надзвичайний та Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні Вальдемарас Сарапінас.

Наталія Антонова народилась у Стрию. Закінчила Львівський національний університет імені Івана Франка, освітній ступінь – магістр психології.

«Я хочу подякувати Литовській республіці за довіру. Почесне консульство Литви у Львові працює уже 22 роки. Це була перша консульська установа у цьому місті. Для мене це велика відповідальність перед обома країнами. Робитиму усе можливе задля реалізації успішних міжнародних проєктів, посилюватиму зв’язки Литви з Україною, зі Львовом», – підкреслила Наталія Антонова.

Новий Почесний консул буде опікуватися питанням розвитку торговельних, економічних, культурних, наукових, туристичних та інших зв’язків між Литвою й Україною, а також захистом на території консульського округу прав та інтересів Литви, її фізичних і юридичних осіб.

«Зібрати кошти на «Байрактар» за три дні могли лише справжні друзі України. Дякуємо Литві та її народу за те, що вони зробили та продовжують робити для нас в оборонній, політичній, економічній та гуманітарній сферах. Завжди будемо вдячні за це. А пані Наталії бажаю плідної роботи на дипломатичній ниві», – наголосив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Коментарі

17:31
Що далі відбувається із сміттям, яке сортують львів’яни
З усіх відходів в Україні зараз можна переробити близько 20% – це метал, папір, скло, пластик, окремо йде органіка, яка становить до 50%. Проте фактично на переробку потрапляє менше ніж 5%, решта прямує на полігони. Вирішення "сміттєвої" проблеми безперечно потребує поліпшення законодавства у цій сфері, але й на побутовому рівні внести свою лепту до позитивних змін може кожен. Так, щоб переробити якомога більше вторсировини, її має бути й відсортовано якомога більше.
15:07
У Львові вперше пікетували Садового через витрати ЛМР на ЗСУ
Сьогодні, 28 жовтня, активісти прийшли з пікетом під стіни Львівської міської ради. Керівництво міста Львова до мітингувальників не вийшло.
21:00
Навіщо реальному власнику озера в Брюховичах “липові” печатки Міноборони?
Йдеться про Андрія Завадського, скандальновідомого львівського забудовника, який у даний час є головним фігурантом об’єднаного кримінального провадження №12021141390000236 за фактами підроблення документів та шахрайства, вчиненого у великих розмірах.
18:54
Як виробники іграшок у Молдові допомагають українцям 
Вікторія Новак-Хинку та Ігор Хинку заснували підприємство EduJoc, яке виробляє навчальні іграшки для дітей, 11 років тому. Тоді у Молдові мало хто навіть чув про концепт соціального бізнесу, який не обмежується лише прибутком, а спрямований на розв’язання соціальних проблем. Журналістка “Бомка” поспілкувалась із сім’єю, яка з початку повномасштабного вторгнення переформатувала своє виробництво на потреби українських дітей.