У Львові медики виходили передчасну народжену дівчинку вагою 700 грамів

У львівській обласній дитячій лікарні «Охматдит» виходили дівчинку, яка з’явилася на світ на 26 тижні вагітності і важила всього 700 грамів.

07.08.2023
У Львові медики виходили передчасну народжену дівчинку вагою 700 грамів

Як повідомляють у медзакладі, у новонародженої діагностували некротизуючий ентероколіт (НЕК), небезпечне для життя захворювання.

«Некротизуючий ентероколіт – захворювання, яке виникає внаслідок тяжкого ураження незрілого кишечника, яке спричинюється поєднаною дією кількох потенційно шкідливих чинників. НЕК є найбільш поширеним захворюванням шлунково-кишкового тракту. Через кілька годин після появи перших клінічних симптомів захворювання може швидко прогресувати з розвитком некрозу кишечника, шоку і смерті», – кажуть у лікарні.

Утім, львівським лікарям вдалося вилікувати Єву медикаментозно, без оперативного втручання. Хоч це було непросто.

«Була і пневмонія. Єва довший час знаходилася на штучній вентиляції легень. Не харчувалася два тижні, була на повному парантеральному харчуванні, за нею також постійно спостерігали хірурги», – повідомила завідувачка відділення анестезіології та постінтесивної терапії Галина Заремба.

Після лікування та реабілітації лікар-офтальмолог Наталія Гудима провела дівчинці процедуру лазерної корекції ретинопатії. Усе пройшло успішно.

Минулого тижня маленьку пацієнтку з вагою 3700 г вже виписали додому. Тепер вона приходитиме до лікарів лише на контрольні огляди.

Коментарі

14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.
11:04
Львівські гросмейстери відвідали поранених військових
У лікарні святого Пантелеймона у Львові пройшов сеанс одночасноі гри.
12:09
На Львівщині за 2023 рік вперше діагностували рак у понад 7 тисяч осіб
В області тривають дні обізнаності про онкологію, тож варто не нехтувати щорічними оглядами та перевірити своє здоров’я
15:36
Більше 10 років люди захищають свої права на земельні ділянки на Львівщині
Отримавши земельні ділянки, люди вже 11 років не можуть їх використовувати та розпоряджатися ними.