У Львові грип ще не виявили, однак зросла кількість хворих на застуду

Медики зауважили, за тиждень кількість недужих зросла на понад 20%.

16.10.2023
У Львові грип ще не виявили, однак зросла кількість хворих на застуду

Епідпоріг у нашому місті вже перевищили майже на 9%. І різкий стрибок фіксують саме за останній тиждень, інформує Львівська хвиля.

В усіх застуда та різні віруси. Грип поки не виявили. Поки його немає, треба вакцинуватися, щоб з’явився імунітет. Розповіла керівниця львівського управління охорони здоров’я Марта Матюшко:

«Так, за минулий тиждень захворіло по Львівській міській територіальній громаді 5100 осіб. Для порівняння за попередній тиждень таких було 4200. З них кількість дітей від 0 до 17 років, які захворіли, становить понад 43%».

Медики зауважили, за тиждень кількість недужих зросла на понад 20%.

Коментарі

11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.
14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.
11:04
Львівські гросмейстери відвідали поранених військових
У лікарні святого Пантелеймона у Львові пройшов сеанс одночасноі гри.