У Львові грип ще не виявили, однак зросла кількість хворих на застуду

Медики зауважили, за тиждень кількість недужих зросла на понад 20%.

16.10.2023
У Львові грип ще не виявили, однак зросла кількість хворих на застуду

Епідпоріг у нашому місті вже перевищили майже на 9%. І різкий стрибок фіксують саме за останній тиждень, інформує Львівська хвиля.

В усіх застуда та різні віруси. Грип поки не виявили. Поки його немає, треба вакцинуватися, щоб з’явився імунітет. Розповіла керівниця львівського управління охорони здоров’я Марта Матюшко:

«Так, за минулий тиждень захворіло по Львівській міській територіальній громаді 5100 осіб. Для порівняння за попередній тиждень таких було 4200. З них кількість дітей від 0 до 17 років, які захворіли, становить понад 43%».

Медики зауважили, за тиждень кількість недужих зросла на понад 20%.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.