У Львові дороблять тротуар, який з’єднає автовокзал і онколікарню

Ремонтні роботи з облаштування хідника на вул. Стрийській відновлять з наступного тижня.

02.11.2023
У Львові дороблять тротуар, який з’єднає автовокзал і онколікарню

Як повідомляє ТРК ПЕРШИЙ ЗАХІДНИЙ, раніше там облаштували лише 20% хідника, після чого призупинили роботи через обмеження фінансування.

У зв’язку з економією коштів через воєнні дії цю діялнку вимостять лише тротуарною плиткою, облагороджуватимуть пізніше.

“Загалом, тут передбачалося трохи більше масштабних робіт, але зараз ми зупиняємся без освітлення, без влаштування лавочок, без садіння дерев. Лише на найнеобхіднішому – на ремонті хідника”, – розповів Андрій Зозуля, голова Сихівської районної адміністрації.

Розпочати ремонт готові з наступного тижня і завершити до початку зими.

 

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.