У Львові чоловік, який розбещував дитину та виготовляв порнографію за її участю, отримав 9 років тюрми

Він розбещував дитину протягом двох місяців.

27.10.2022
У Львові чоловік, який розбещував дитину та виготовляв порнографію за її участю, отримав 9 років тюрми
Фото: умовне

Як розповіли у Львівській обласній прокуратурі, суд визнав винним та засудив до 9 років тюрми 45-літнього уродженця Яворівського району, який виготовляв дитячу порнографію та вчиняв розпусні дії щодо малолітньої особи (ч.1, 3, 4 ст. 301-1 та ч.2 ст. 156 КК України).

Вказується, що протягом січня-лютого цього року засуджений перебував у квартирі своєї знайомої у Львові. Час від часу він залишався один на один із 9-річною дівчинкою.

Він фотографував її на мобільний телефон “у відверто сексуальній поведінці із оголенням”. Такі зображення – це дитяча порнографія, наголошують у прокуратурі.

Обвинувачений вчиняв щодо дівчинки розпусні дії систематично. Свої дії він фотографував та знімав на відео.

Чоловіка засудили до 9 років позбавлення волі.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.