У Львові біля вокзалу загорівся трамвай

17 листопада о 15:24 год у Львові на вул. Городоцькій перед поворотом на залізничний вокзал задимівся трамвай №1.

17.11.2023
У Львові біля вокзалу загорівся трамвай

Як повідомляє пресслужба Львівської міської ради, пасажири не постраждали.

Задимлення виникло не в салоні трамвая, а зовні – у зоні лінійного контактора. Замість пошкодженого вагона на лінії курсує резервний транспорт.

Усі причини виходу із ладу обладнання будуть з’ясовувати інженери та техніки трамвайного депо ЛКП «Львівелектротранс».

Пошкоджений вагон відбуксирували у трамвайне депо для якнайшвидшого відновлення.

Відео: ZAHID.WTF 24/7

Коментарі

17:31
Що далі відбувається із сміттям, яке сортують львів’яни
З усіх відходів в Україні зараз можна переробити близько 20% – це метал, папір, скло, пластик, окремо йде органіка, яка становить до 50%. Проте фактично на переробку потрапляє менше ніж 5%, решта прямує на полігони. Вирішення "сміттєвої" проблеми безперечно потребує поліпшення законодавства у цій сфері, але й на побутовому рівні внести свою лепту до позитивних змін може кожен. Так, щоб переробити якомога більше вторсировини, її має бути й відсортовано якомога більше.
15:07
У Львові вперше пікетували Садового через витрати ЛМР на ЗСУ
Сьогодні, 28 жовтня, активісти прийшли з пікетом під стіни Львівської міської ради. Керівництво міста Львова до мітингувальників не вийшло.
21:00
Навіщо реальному власнику озера в Брюховичах “липові” печатки Міноборони?
Йдеться про Андрія Завадського, скандальновідомого львівського забудовника, який у даний час є головним фігурантом об’єднаного кримінального провадження №12021141390000236 за фактами підроблення документів та шахрайства, вчиненого у великих розмірах.
18:54
Як виробники іграшок у Молдові допомагають українцям 
Вікторія Новак-Хинку та Ігор Хинку заснували підприємство EduJoc, яке виробляє навчальні іграшки для дітей, 11 років тому. Тоді у Молдові мало хто навіть чув про концепт соціального бізнесу, який не обмежується лише прибутком, а спрямований на розв’язання соціальних проблем. Журналістка “Бомка” поспілкувалась із сім’єю, яка з початку повномасштабного вторгнення переформатувала своє виробництво на потреби українських дітей.