У Львові 9-річному хлопчику видалили пухлину завбільшки з футбольний м’яч

Львівські хірурги провели 9-річній дитині операцію з видалення пухлини, яка сягнула завбільшки 25 сантиметрів.

28.06.2023
У Львові 9-річному хлопчику видалили пухлину завбільшки з футбольний м’яч

Про це повідомляє Перше медичне об’єднання Львова.

«Пухлина нирки розміром із футбольний мʼяч заважала дихати 9-річній дитині. Утворення вразило легені та тиснуло на внутрішні органи. Від вбивчої пухлини хлопчика звільнили хірурги Лікарні Святого Миколая», – йдеться у повідомленні.

Хлопчика звати Шарбель. Донедавна він був абсолютно здоровим, навчався у школі, займався карате. Та два місяці тому мама помітила, що йому складно дихати. Тож вирішила виміряти в Шарбеля рівень насичення крові киснем. Показники виявилися занизькими. Батьки припустили, що це пневмонія і просто посеред ночі повезли сина в лікарню Святого Миколая.

Медики виявили у маленького пацієнта нефробластому – один із найпоширеніших видів раку нирки в дітей. 25-сантиметрова пухлина тиснула на інші внутрішні органи хлопчика та будь-якої миті могла спровокувати ниркову кровотечу.  Йому терміново призначили хіміотерапію.

«Понад місяць Шарбеля лікували наші спеціалісти відділення онкогематології та імунології. За допомогою хіміотерапії їм вдалося більш ніж удвічі зменшити розміри пухлини. А легені дитини й зовсім звільнити від метастазів», – розповіли лікарі.

Хірурги провели операцію. Втручання минуло успішно. А дослідження показало: лікарям вдалося повністю видалити пухлину. Нині Шарбель продовжує лікування хіміотерапією.

 

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.