У Львові 12 років тюрми отримав чоловік, який зарізав товариша у новорічну ніч

Засудженому 42 роки. Він уже відбував покарання за умисне вбивство.

19.10.2022
У Львові 12 років тюрми отримав чоловік, який зарізав товариша у новорічну ніч
Фото: умовне

Як розповіли у Львівській обласній прокуратурі, закінчено судовий розгляд у кримінальному провадженні щодо раніше судимого 42-річного львів’янина за фактом вчинення умисного вбивства (п. 13 ч. 2 ст. 115 КК України).

Вказується, що у новорічну ніч 1 січня 2022 року в одному із львівських помешкань компанія святкувала Новий рік. Згодом між власником квартири та мешканцем Черкащини, який винаймав у нього житло, спалахнула сварка. Під час конфлікту фігурант завдав потерпілому одного удару ножем в ділянку серця. Чоловік помер на місці події.

Суд визнав обвинуваченого винним та призначив покарання у вигляді позбавлення волі на строк 12 років.

 

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.