У львівському тролейбусі стався мовний скандал

Конфлікт почався через зауваження російськомовній контролерці.

19.05.2023
У львівському тролейбусі стався мовний скандал

19 травня мешканка Львова Діана Стецюк стала свідком неприємної ситуації в одному із тролейбусів, пише «Варта-1». 

«Все почалось з того, що у 22-й тролейбус зайшли контролери та почали перевіряти квитки. Один пан помітив, що одна з контролерів розмовляє російською мовою. Він зробив зауваження, на що вона проігнорувала та вийшла на наступній зупинці. Історія продовжилась, коли жінка старшого віку запитала у водія чому він впускає контролерів, які не зафіксувались у нього та розмовляють не державною мовою. Питання водій проігнорував», – зазначила Діана.

Дівчина також зауважила, що позаду сиділи жінка та хлопець (вони були в стані алкогольного сп’яніння), які звернулися з криком до жінки, яка поставила водію питання щодо контролекри, яка говорила російською.

«Я тоже гаварю па рускі. І што, мєня тєпєрь разстрєлять?» – вигукнула нетвереза жінка.

До своїх слів Діана оприлюднила відео, де чути, як п’яна пасажирка російською мовою погрожує та розповідає, що «в росії нормальні люди».

«Було багато нецензурної лексики, поливання брудом, а також погрози «щоб у твою хату ракета прилетіла» тощо», – наголосила львів’янка, розповідаючи деталі інциденту.

 Відео містить ненормативну лексику

Коментарі

12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.
12:23
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
23 березня у Львові кілька десятків небайдужих львів'ян вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки.