У львівському «Охматдиті» прооперували немовля зі складною вадою обличчя

У Львові хірурги успішно прооперували 5-місячного хлопчика, який народився із незрощенням губи, піднебіння та альвеолярного відростка, відомого в народі як «заяча губа».

06.10.2023
У львівському «Охматдиті» прооперували немовля зі складною вадою обличчя

Про це повідомили в обласній дитячій клінічній лікарні «Охматдит».

Маленький пацієнт із двійні. Діти народилися на 39 тижні вагітності мами. Однак, Богдан із вагою 1800 г (фактично недоношений), а Назар 3000 г. Сім’я родом із Прикарпаття.

У першого хлопчика діагностували дуже широку розщілину губи, твердого і м’якого піднебіння та альвеолярного відростка. Тож відразу виникли проблеми із харчуванням. Про цю ваду батькам сказали ще під час ультразвукової діагностики вагітності.

Завдяки правильно підібраним соскам – по трошки хлопчик вагу набирав. Коли батьки звернулися до львівської лікарні щелепно-лицеві хірурги порадили робити хлопчику тейпування (спеціальні тейпи аби м’язами стягувати і звужувати щілину). Це тривало два місяці. Так і підготували немовля до операції.

Втручання провели, коли малюкові було 5 місяців. Воно минуло успішно. Ще через пів року дитину повторно оглянуть, аби вирішити, коли робитимуть наступну операцію.

Коментарі

11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.
14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.
11:04
Львівські гросмейстери відвідали поранених військових
У лікарні святого Пантелеймона у Львові пройшов сеанс одночасноі гри.