У київському метро вперше з лютого відкриють станції “Майдан Незалежності” та “Хрещатик”

Станції та пересадка між гілками були закритими з 24 лютого.

19.12.2022
У київському метро вперше з лютого відкриють станції “Майдан Незалежності” та “Хрещатик”

У Києві з 20 грудня відновлять роботу станції метрополітену – «Майдан Незалежності» та «Хрещатик», а також перехід між ними, повідомив міський голова Віталій Кличко.

“Завтра відкриємо дві станції столичного метрополітену”, – заявив Кличко.

Зазначимо, що ці станції столичної підземки були зачиненими від початку широкомасштабного вторгнення Росії. У тому числі не працював і перехід між ними.

Офіційно станції не працювали, а потяги курсували через них без зупинки з міркувань безпеки. Однак впродовж літа на станціях “Хрещатик” та “Майдан Незалежності” відбувались концерти, чи зйомки шоу.

Згодом на сайті Київської міської ради зареєстрували петицію з вимогою відновити роботу станцій та забезпечити швидке і зручне пересування громадян містом, які подекуди були вимушені робити по дві пересадки. 

 

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.