У Херсоні з’явилися нові проукраїнські графіті та листівки

Активісти вони маркують будівлі, де може проводитися «референдум».

31.08.2022
У Херсоні з’явилися нові проукраїнські графіті та листівки

Активісти руху «Жовта стрічка» розповсюдили проукраїнські графіті та листівки у Херсоні. Про це повідомляє рух опору «Жовта стрічка».

«Наші активісти черговий раз нагадують окупантам, що треба збирати манатки та продемонструвати «жест доброї волі»… Ми працюємо щодня, навіть попри загрозу фізичної розправи, бо знаємо, що Херсон – це Україна!» – йдеться у повідомленні.

 

 

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.