У громаді на Львівщині запровадили карантин через сказ у лисиць

У селі Лішня та Ступниця Дрогобицької громади та п’ятикілометровій зоні запровадили карантин через підтверджені факти сказу в лисиць.

30.11.2023
У громаді на Львівщині запровадили карантин через сказ у лисиць

Як повідомляє Дрогобицька міська рада, у листопаді зафіксували кілька випадків, коли лисиці прийшли на подвір’я до місцевих мешканців. Це трапилось у селах Лішня та Ступниця. Диких тварин загризли на смерть собаки, які жили при господарствах.

Львівська регіональна державна лабораторія провела дослідження та підтвердила наявність вірусу сказу в лисиць. Собаки не інфікувались, адже були вакциновані. Зараз їх додатково щеплюють.

У селах Лішня і Ступниця та 5-кілометровій зоні запровадили карантинні обмеження.

“Профільні служби вживають заходи із запобігання поширювання захворюванню. У населених пунктах проводитимуть відлов безпритульних тварин та їх довакцинацію. Власників котів і собак закликають зголошуватись до Дрогобицької районної державної лікарні ветеринарної медицини щодо безкоштовної вакцинації тварин”, — йдеться у повідомленні.

Карантин триватиме до 28 січня 2024 року включно.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.