У громаді на Львівщині виставили на продаж нежитлові будівлі та приміщення

Мостиська міська рада повідомила, що придбати будівлі можна під час проведення аукціону.

18.03.2024
У громаді на Львівщині виставили на продаж нежитлові будівлі та приміщення

Про це зазначила пресслужба міськради.

Відтак, на продаж виставили:

– нежитлову будівлю, загальною площею 286,0 кв. м, що знаходиться за адресою: Львівська область, Яворівський район, с. Костильники, вул.Сонячна, будинок 14 а. Детальніше за посиланням.

– нежитлову будівлю, загальною площею 282,9 кв. м, що знаходиться за адресою: Львівська область, Яворівський район, с. Ніговичі, вул. Східна, будинок 16 а. Детальніше за посиланням.

– нежитлову будівлю, загальною площею 165,8 кв.м, до будівлі належить криниця, за адресою: Львівська область, Яворівський район, с. Крукеничі, вул.Хмельницького Б., будинок 8. Детальніше за посиланням.

– нежитлове приміщення, А-2, загальною площею 59,4 кв.м, що знаходиться за адресою: Львівська область, Яворівський район, с. Хлиплі, вул. Центральна, будинок 1/9. Детальніше за посиланням.

– нежитлову будівлю літера «А-2», загальною площею 365,00 кв.м, що знаходиться за адресою: Львівська область, Яворівський район, с. Пнікут, вул.Миру, будинок 119. Детальніше за  посиланням.

– нежитлове приміщення, А-2, загальною площею 59,7 кв.м, що знаходиться за адресою: Львівська область, Яворівський район, с. Хлиплі, вул. Центральна, будинок 1/8. Детальніше за  посиланням.

– нежитлове приміщення, А-2, загальною площею 60,9 кв.м, що знаходиться за адресою: Львівська область, Яворівський район, с. Хлиплі, вул. Центральна, будинок 1/7. Детальніше за  посиланням.

– нежитлову будівлю літера А-1, загальною площею 312,5 кв.м, що знаходиться за адресою: Львівська область, Яворівський район, с. Пнікут, вул.Миру, будинок 26. Детальніше за посиланням.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.