У громаді на Львівщині облаштують бізнес-центр за кошти від німецького уряду

Стрийська міська рада виграла грант від німецького уряду у розмірі майже 1 млн доларів на реконструкцію будівлі колишньої міської поліклініки у центрі міста під сучасний інклюзивний бізнес-центр.

03.04.2024
У громаді на Львівщині облаштують бізнес-центр за кошти від німецького уряду

Стрийська громада стала однією із 12 муніципалітетів України, які виграли грант на проект SRER, що фінансується Урядом Німеччини через компанію Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH та впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні, повідомляє Стрийська міськрада.

До слова, заявку подали на реконструкцію двох комунальних будівель за адресою вул.Шевченка, 57 та 59 для створення сучасного інклюзивного громадського бізнес-центру.

“Тут передбачається укриття-лекторій, конференц-зали, виставковий зал, офіси та багато іншого, що є вимогою європейського суспільства. Станом на зараз розроблена проектно-кошторисна документація, яка пройшла експертизу”, – йдеться у повідомленні.

Основні роботи заплановані на найближчі місяці.

“Фахівці Програми розвитку ООН (UNDP) в Україні здійснюють регулярний контроль за дотриманням плану виконання проєкту, досягненням його цілей, надають технічні рекомендації, а також діляться кращими практиками з питань місцевого розвитку. Дякуємо колегам, які готували заявку і продовжують реалізовувати проект. Дякуємо уряду Німеччини та ПРООН в Україні за довіру і за нові можливості для Стрийської громади”, – підсумували в міськраді.

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.