У двох громадах на Франківщині запровадили карантин

У Городенківській та Калуській міських громадах на Івано-Франківщині виявили скажених лисиць.

12.12.2023
У двох громадах на Франківщині запровадили карантин

Про це повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

На території Городенківської міської громади Коломийського району та Калуської міської громади Калуського району Івано-Франківської області встановлено сказ лисиць. Інформацію підтвердили під час дослідження в Івано-Франківській регіональній державній лабораторії Держпродспоживслужби.

“З метою координації дій з ліквідації захворювання провели засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії, рішенням якої затвердили план заходів з ліквідації сказу. Визнали неблагополучну територію та наклали карантинні обмеження“, – йдеться у дописі.

 

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.