У чоловіка на Львівщині знайшли наркотики на мільйон гривень

У Дрогобичі затримали 31-річного чоловіка, якого підозрюють у збуті канабісу. Під час обшуку в нього знайшли банки, пакунки та згортки з канабісом.

25.01.2024
У чоловіка на Львівщині знайшли наркотики на мільйон гривень

Як повідомляє Поліція Львівської області, підозрюваний — раніше судимий 31-річний дрогобичанин.

Правоохоронці задокументували кілька випадків, коли чоловік продавав канабіс мешканцям Дрогобича з рук у руки, та прийшли до нього з обшуком.

У помешканні  знайшли банки, пакунки та згортки з речовиною, ззовні схожою на канабіс, загальною вартістю близько мільйона гривень. А також електронні ваги, засоби для фасування та велику суму грошей. Наркотики вилучили та скерували на дослідження.

Слідчі повідомили чоловікові про підозру.

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.