У 2024 році до бази Державного земельного кадастру внесено відомості про нормативну грошову оцінку земель 283 населених пунктів Львівщини

В процесі внесення відомостей до Державного земельного кадастру, у 2024 році, фахівцями Держгеокадастру внесено відомості про нормативну грошову оцінку земель 283 населених пунктів Львівської області. Ці роботи здійснюються за підтримки Львівської обласної військової адміністрації, взаємодії з місцевими радами.

24.05.2024
У 2024 році до бази Державного земельного кадастру внесено відомості про нормативну грошову оцінку земель 283 населених пунктів Львівщини

Загалом, внесено відомості про нормативну грошову оцінку земель 1737 населених пунктів Львівської області до Державного земельного кадастру.

«Наші працівники організовують роботи з оновлення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів та внесення відомостей до бази Державного земельного кадастру. Внесення цих даних додатково забезпечує зручність для громадян щодо формування та виконання затребуваних документів, зокрема за допомогою е-сервісу Держгеокадастру.

Ці роботи здійснюються в інтересах громад, адже після внесення та оновлення нормативної грошової оцінки земель зростають надходження до місцевих бюджетів, одночасно зростає спроможність громад у вирішенні питань їх подальшого розвитку», – відзначає Андрій Кавецький, начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області.

Станом на сьогодні, показник з проведення та чинності НГО на рівні 84% від загальної кількості населених пунктів (1928), тобто у 1617 населених пунктах області НГО проведена та чинна, та не потребує дій щодо її оновлення цього року. Додатково, цьогоріч потребуватимуть актуалізації НГО 297 населених пунктів області.

Довідково:

Нормативна грошова оцінка земель є необхідною для визначення розміру державного мита при оформленні успадкування, дарування та міни земельних ділянок, що перебувають у власності, розміру земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, що передаються в оренду.

Згідно чинного законодавства нормативна грошова оцінка земель населених пунктів потребує оновлення кожні 5-7 років.

Для зручності громадян передбачена можливість on-line замовлення витягу про НГО земельної ділянки через офіційний веб-сайт Держгеокадастру.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.