Цьогоріч до Держгеокадастру внесли відомості про нормативну грошову оцінку земель 228 населених пунктів Львівщини

Загалом Головним управлінням Держгеокадастру у Львівській області до Державного земельного кадастру внесено відомості про нормативну грошову оцінку земель 1327 населених пунктів Львівської області.

26.05.2023
Цьогоріч до Держгеокадастру внесли відомості про нормативну грошову оцінку земель 228 населених пунктів Львівщини
Фото: умовне

В процесі внесення відомостей до Державного земельного кадастру, у  2023 році, станом на 26 травня, щодо адміністративно-територіальних одиниць, фахівцями Держгеокадастру внесено відомості про нормативну грошову оцінку земель 228 населених пунктів Львівської області.

«Наші працівники забезпечують внесення до бази Держземкадастру відомостей про нормативну грошову оцінку земель населених пунктів Львівщини, організовують роботи з її оновлення. Внесення цих даних до бази Держземкадастру додатково забезпечить зручність для громадян щодо формування та виконання затребуваних документів, зокрема за допомогою е-сервісу Держгеокадастру.

Ці роботи здійснюються в інтересах громад, адже після внесення та оновлення нормативної грошової оцінки земель зростають надходження до місцевих бюджетів, одночасно зростає спроможність громад у вирішенні питань їх подальшого розвитку»,- відзначає Андрій Кавецький, начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області.

Нормативна грошова оцінка земель є необхідною для визначення розміру державного мита при оформленні успадкування, дарування та міни земельних ділянок, що перебувають у власності, розміру земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, що передаються  в оренду.

Згідно з чинним законодавством нормативна грошова оцінка земель населених пунктів потребує оновлення кожні 5-7 років.

Зазначимо, для зручності громадян передбачена можливість on-line замовлення витягу про НГО земельної ділянки через офіційний вебсайт Держгеокадастру.

Коментарі

12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.
12:23
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
23 березня у Львові кілька десятків небайдужих львів'ян вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки.