Цей 600-літній готичний портал знаходиться на відстані всього сорок метрів від кабінету львівського міського Голови, Андрія Садового і його дорадниці у пам’яткоохоронних справах Лілії Онищенко

Отак львів’яни “йдуть в Європу”…

30.10.2023
Цей 600-літній готичний портал знаходиться на відстані всього сорок метрів від кабінету львівського міського Голови, Андрія Садового і його дорадниці у пам’яткоохоронних справах Лілії Онищенко
Це графічна реконструкція давнього вигляду Львова авторства Ігоря Качора

Чому ми так по варварському обходимося з нашим Львовом..? Подивіться, до якого стану довели міські можновладці оцей готичний вхідний портал до 600-літньої кам’яниці, яка знаходиться у самісінькому центрі Львова якраз навпроти міської ратуші і кабінету міського Голови.

Це графічна реконструкція давнього вигляду Львова авторства Ігоря Качора

Верхні поверхи цієї кам’яниці згоріли у страшній пожежі 1527 року, яка знищила майже усю готичну забудову Львова і після якої його (наше місто) почали вже відбудовувати у стилі ренесансу.

Перед вами – фрагмент відомої панорами Гогенберга, на якій бачимо втрачені під час пожежі 1527 року готичні храми: костел Святого Хреста на передньому плані, а за ним – готичний Домініканський костел.

От, кажуть: не критикуй владу, бо зараз війна. Ну, як не критикувати, коли люди Садового на днях вкотре почали міняти добротну австрійську бруківку у різних місцях на сучасне лайно, яке за пару літ починає кришитися.

На фото – теперішній міський Голова Львова, Андрій Садовий

І ця замощена новітня “бруківка”, і той вкрай занедбаний білокам’яний готичний портал, фото якого опублікував Василь Петрик, лише віддзеркалюють той неймовірний бардак у пам’яткоохоронній сфері Львова, який почався із приходом до влади сьогоднішніх міських манкуртів…

Микола Бандрівський

Джерело

Коментарі

17:31
Що далі відбувається із сміттям, яке сортують львів’яни
З усіх відходів в Україні зараз можна переробити близько 20% – це метал, папір, скло, пластик, окремо йде органіка, яка становить до 50%. Проте фактично на переробку потрапляє менше ніж 5%, решта прямує на полігони. Вирішення "сміттєвої" проблеми безперечно потребує поліпшення законодавства у цій сфері, але й на побутовому рівні внести свою лепту до позитивних змін може кожен. Так, щоб переробити якомога більше вторсировини, її має бути й відсортовано якомога більше.
15:07
У Львові вперше пікетували Садового через витрати ЛМР на ЗСУ
Сьогодні, 28 жовтня, активісти прийшли з пікетом під стіни Львівської міської ради. Керівництво міста Львова до мітингувальників не вийшло.
21:00
Навіщо реальному власнику озера в Брюховичах “липові” печатки Міноборони?
Йдеться про Андрія Завадського, скандальновідомого львівського забудовника, який у даний час є головним фігурантом об’єднаного кримінального провадження №12021141390000236 за фактами підроблення документів та шахрайства, вчиненого у великих розмірах.
18:54
Як виробники іграшок у Молдові допомагають українцям 
Вікторія Новак-Хинку та Ігор Хинку заснували підприємство EduJoc, яке виробляє навчальні іграшки для дітей, 11 років тому. Тоді у Молдові мало хто навіть чув про концепт соціального бізнесу, який не обмежується лише прибутком, а спрямований на розв’язання соціальних проблем. Журналістка “Бомка” поспілкувалась із сім’єю, яка з початку повномасштабного вторгнення переформатувала своє виробництво на потреби українських дітей.