Троє людей на Львівщині померли від грипу та коронавірусу

Інтенсивний показник захворюваності на ГРВІ, включно із COVID-19 вищий на 65,8% за епідемічний поріг.

12.02.2024
Троє людей на Львівщині померли від грипу та коронавірусу

Як повідомляє пресслужба Львівської ОВА, у Львівської області на гострі респіраторні вірусні інфекції за 6 тиждень 2024 року зареєстрували 17 699 випадків.

«Коронавірус постійно розвивається у форми, які є більш вправними щодо зараження вакцинованих та раніше інфікованих людей. Типи симптомів і ступінь їх тяжкості зазвичай більше залежать від імунітету та загального стану здоров’я людини, а не від того, який варіант викликає інфекцію. У минулому нові варіанти часто збільшували кількість випадків і госпіталізацій, але зараз існує набагато вищий колективний імунітет через попередні інфекції та вакцинацію», – наголосила в.о.директора департаменту охорони здоров’я Львівської ОВА Наталія Літвінська.

Епідпороги перевищені на території Львівського, Червоноградського та Яворівського районів. Найбільшу частку хворих відмічають серед вікової групі 5-14 років (28%) та 30-64 роки (30%). В області визначили циркуляцію вірусів грипу А, В та коронавірусу.

«Лікарі зареєстровали 1 летальний випадок викликаний вірусом грипу А у чоловіка старше 65 років. У Львівській області проти грипу вакцинувалися 16 087 осіб. Також 150 осіб захворіли на гостру респіраторну хворобу COVID-19. Фахівці зареєстрували 2 летальні випадки серед осіб віком 56 та 60 років серед не вакцинованих. На стаціонарному лікуванні з приводу COVID-19 знаходився 31 пацієнт, з приводу грипу та ГРВІ – 292 пацієнти. Вакцинувалися проти коронавірусу однією дозою 1 102 787 осіб, другу дозу отримали 1 039 638 осіб, першу бустерну – 212 030 осіб, другу бустерну – 25 824 мешканців Львівщини», – повідомила генеральна директорка Львівського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України Наталія Іванченко.

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.