Ситуація по декомунізації на Львівщині

Процес декомунізації в області триває.

01.08.2023
Ситуація по декомунізації на Львівщині

Яворівщина.

Провела ударне півріччя і ліниться (трохи) добити комуняк-каміняк. Але там люди твердіші за камінь, зроблять. Ярослав Коминський – кому багато дано, з того й спитано подвійно. Дякую тобі.

Червоноградщина.

Пані голова з Белза (ховала 3 памʼятники) пробувала на відомчій нараді апелювати до проблєм з народним хозяйством. Але коли ми показали ще 2 памʼятники – пообіцяла все лайно прибрати. Якщо дамо техніку. Нема патріотів фермерів в Белзі. Дамо техніку. Знайдемо резерви.

Решта ТГ потрохи рухаються. Взяли обязатєльства.

Лише Лопатин вийобується. Просто вийобується. 10 чи 12 ідолів. Голова громади – сєбє на умє. Саботажник. Назвав нас комсомольцями. Я йому покажу різницю між оунівцями і комсомольцями. Слово.

Стрийщина.

Все добʼємо. Якщо там буде памʼятник, то лише Ольга Боднар, яка без великих повноважень фуярить ту скалу.

Верин буде українським.

Дрогобиччина.

Якщо зробити порівняння з історією. Це ковпаківці. Є трохи мєдвєдєвців. Бандерівців- обмаль.

Потребує радикального втручання. Буде.

Самбірщина.

Дякуючи заступнику голови РДА Павлу Грабському, йде справа до логічного завершення. Але можливий супротив деяких громад Старосамбірщини. Ми готові.

Золочів.

Дякуючи чину заступника голови РДА Богдану Гринишину можна бути впевненим у кінцевому результаті. Працює, як швейцарський дзигарок.

Ще раз повторюю, Львівщина перша підняла жовту блакить і звалила Лєніних. І багато хто тоді казав, що воно не на часі і є інші проблєми.

Також мені реально в сраці думки деяких шанованих істориків. Ще й тих, які в політиці.
Історики не роблять історію. Потім напишете її.

А нам своє робить.

Автор:  Олег Радик, радник начальника Львівської ОВА

Джерело

 

Коментарі

11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.
14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.
11:04
Львівські гросмейстери відвідали поранених військових
У лікарні святого Пантелеймона у Львові пройшов сеанс одночасноі гри.