Священника УПЦ МП з Буковини, який допомагав ухилянтам, звільнили від покарання

Настоятелю церкви з села Ванчиківці Чернівецько-Буковинської єпархії УПЦ московського патріархату Іонелу Міціцею висунули вирок за організацію незаконного перетину кордону.

13.06.2023
Священника УПЦ МП з Буковини, який допомагав ухилянтам, звільнили від покарання

Про це видання 368.media пише з посиланням на вирок Октябрського райсуду Полтави за  ч. 3 ст. 332 КК.

Обвинувачений Іонел Міціцей — уродженець Чернівців, має вищу освіту, одружений, настоятель храму на честь святих великомучеників Дмитрія і Гавриїла.

Священник разом зі спільницею та спільником допомагали чоловікам з України незаконно перетнути кордон. Спільник, який підшукував клієнтів для такої послуги, у березні вже отримав своє умовне покарання.

Відповідно до матеріалів справи, настоятель організував схему, згідно з якою, на початку липня 2022 року у Полтаві спільник Міціцея — Недогарок зустрівся з двома знайомими та запропонував їм перетнути державний кордон України за 3,2 тис. доларів з кожного.

Вже в серпні Недогарок пояснив «клієнтам» деталі «операції», а згодом надіслав номер телефону мешканки Чернівців, яка мала зустріти їх та якій вони мали віддати кошти.

4 вересня мешканка Чернівців зустріла чоловіків у Новоселиці Чернівецької області, звідки автомобілем Renault Laguna доставила та заселила останніх до номера мотелю «Вікторія», Там жінка отримала від клієнтів кошти і одразу після цього зловмисників затримали.

Настоятель Міціцей повністю визнав свою провину у вчиненому та уклав угоду з прокуратурою. А 29 травня Октябрський райсуд затвердив цю угоду та призначив чоловіку 5 років позбавлення волі, але від відбування покарання його звільнили з іспитовим строком — 1 рік. Також Міціцей має передати на ЗСУ 156 тис. гривень.

Нагадаємо, громадянина Індії, спійманого на хабарі, зобов’язали переказати 10 мільйонів на «Армію Дронів».

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.