Суд оштрафував львів’янина за демонстрацію геніталій на вулиці

Ввечері 18 грудня чоловік демонстрував свої статеві органи у громадському місці – на вул. Зубрівській на Сихові.

02.02.2024
Суд оштрафував львів’янина за демонстрацію геніталій на вулиці

На місце викликали поліцію, яка склала щодо чоловіка протокол про вчинення адмінправопорушення – дрібне хуліганство, повідомляє Zaxid.net.

У матеріалах справи є письмова заява чоловіка про визнання своєї провини.

Справу розглянула суддя Ольга Бойко, яка дослідила усі матеріали справи та визнала чоловіка винним у дрібному хуліганстві, призначивши 119 грн штрафу.

На постанову ще може бути подана апеляція.

 

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.