Стоматологи виявили проблеми у 79,6% учнів Львівщини

У 10 школах Львівщини в межах проєкту «Здоров’я зубів і постава школярів» мультидисциплінарна команда лікарів провела медичний огляд учнів 1-х, 6-х та 9-х класів.

03.04.2024
Стоматологи виявили проблеми у 79,6% учнів Львівщини

Як повідомляє пресслужба Львівської ОВА, фахівці оглянули стан зубів, порожнини рота і ЛОР-органів дітей, зафіксували випадки сколіозу та інших порушень постави.

«Лікарі-стоматологи оглянули 501 учня, виявили проблеми у 79,6% учнів. Лікарі-ортопеди провели огляд 533 учнів, виявили відхилення у 11,4% дітей. Лікарі-отоларингологи оглянули 355 школярів, констатували патологію у 59% школярів. За результатами обстежень кожному учню видали «листки здоров’я» з рекомендаціями від лікарів. Крім того, проведено 172 заміри рівнів природнього освітлення в приміщеннях, здійснено оцінку індексу маси тіла у 655 учнів та оцінку ваги шкільного вантажу в 644 учнів. Наша мета – своєчасно виявити захворювання та дати рекомендації щодо їх лікування. Тому проєкт «Здоров’я зубів і постава школярів» триватиме на Львівщині й надалі», – поінформувала Наталія Іванченко, генеральна директорка ДУ «Львівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України», депутат Львівської обласної ради.

За словами директора департаменту освіти і науки Львівської ОВА Олега Паски, проміжні результати проєкту «Здоров’я зубів і постава школярів» доведуть до відома педагогічних працівників та батьків учнів, а в навчальні заклади скерують рекомендації дітям від лікарів про те, як дбати про своє здоров’я.

«Здоров’я зубів і постава школярів» – це спільний проєкт департаменту освіти і науки Львівської ОВА, департаменту охорони здоров’я Львівської ОВА, Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького та Львівського обласного центру контролю та профілактики хвороб.

Коментарі

12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.
12:23
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
23 березня у Львові кілька десятків небайдужих львів'ян вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки.