Станції київського метро “Дружби народів” та “Площа Льва Толстого” отримають нові назви

У Києві станцію метро “Льва Толстого” перейменують на “Площу Українських героїв”, а “Дружби народів” на “Звіринецьку” відповідно до історичної назви місцевості.

13.01.2023
Станції київського метро “Дружби народів” та “Площа Льва Толстого” отримають нові назви

Про це повідомив заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко.

Рішення про майбутнє перейменування станцій метрополітену прийняли на підставі електронного голосування киян. Зокрема станція із теперішньою назвою “Льва Толстого” отримає своє нове ім’я завдяки новій назві площі Українських героїв  над нею. 

Також жителі столиці підтримали надати в майбутньому проєктній станції “зеленої” гілки метрополітену «Проспект Правди» назву «Варшавська» та перейменувати бульвар Перова на Воскресенський, а проспект Визволителів – на проспект Георгія Нарбута.

 

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.