Стало відомо ім’я палія храму УГКЦ у Львові

Внаслідок займання були пошкоджені двоє бічних вхідних дверей у храм, потерпілих немає.

17.04.2023
Стало відомо ім’я палія храму УГКЦ у Львові
Фото: Віталій Глагола

Палієм греко-католицької церкви Різдва Пресвятої Богородиці у Львові, що відбулося 14 квітня, виявився 31-річний мешканець Ужгорода Ернест Балога, повідомив журналіст Віталій Глагола у своєму телеграм-каналі.

“За інформацією джерела у правоохоронних органах, 13 квітня Ернест Балога приїхав до Львова з Ужгорода, а о 04:40 14.04.23 “шляхом підпалу куртки” підпалив двері церкви”, – зазначив Глагола.

За його словами, Ернест Балога народився 1991 року, проживає в місті Ужгород Закарпатської області, раніше працював таксистом, наразі безробітний. Про мотиви скоєного злочину наразі невідомо.

Щодо нього відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 194 ушкодження майна шляхом підпалу. Санкція статті передбачає від 3 до 10 років позбавлення волі.

Нагадаємо, у Львові вночі підпалили церкву УГКЦ на Сихові. Палія затримали

Коментарі

14:19
Біля львівської Ратуші всьоме пікетували Садового проти некритичних витрат
Кажуть, що 7 - це щасливе число. З цим твердженням навряд чи погодяться львів'яни, котрі 9 грудня вже всьоме вийшли на мітинги під вікна Андрія Садового з одною єдиною вимогою - згадати, що в країні війна.
18:04
Сколе – місце «комфортних» закупівель для обраних «комфортних» учасників. Продовження
У попередній статті нами описано «запеклу боротьбу» Сколівської міської ради, її комунальних підприємств і структурних підрозділів, за, як зазначав міський голова пан Романишин, «…комфортні умови праці працівників…».
17:03
Гроші на ремонт тротутарів і бруківку ̶н̶е̶м̶а̶є̶ ̶ будуть завжди, принаймні у Львові
Ще в липні цього року Президент України в одному із своїх вечірніх звернень прокоментував бюджетні витрати міст під час війни. Володимир Зеленський зазначив, що «ремонт бруківки та фонтанів недоречні під час війни – спочатку потрібна перемога над ворогом». Важко було не погодитись із такою думкою, з огляду на її актуальність як тоді так і в сьогоднішній час.
17:31
Що далі відбувається із сміттям, яке сортують львів’яни
З усіх відходів в Україні зараз можна переробити близько 20% – це метал, папір, скло, пластик, окремо йде органіка, яка становить до 50%. Проте фактично на переробку потрапляє менше ніж 5%, решта прямує на полігони. Вирішення "сміттєвої" проблеми безперечно потребує поліпшення законодавства у цій сфері, але й на побутовому рівні внести свою лепту до позитивних змін може кожен. Так, щоб переробити якомога більше вторсировини, її має бути й відсортовано якомога більше.