Стало відомо ім’я палія храму УГКЦ у Львові

Внаслідок займання були пошкоджені двоє бічних вхідних дверей у храм, потерпілих немає.

17.04.2023
Стало відомо ім’я палія храму УГКЦ у Львові
Фото: Віталій Глагола

Палієм греко-католицької церкви Різдва Пресвятої Богородиці у Львові, що відбулося 14 квітня, виявився 31-річний мешканець Ужгорода Ернест Балога, повідомив журналіст Віталій Глагола у своєму телеграм-каналі.

“За інформацією джерела у правоохоронних органах, 13 квітня Ернест Балога приїхав до Львова з Ужгорода, а о 04:40 14.04.23 “шляхом підпалу куртки” підпалив двері церкви”, – зазначив Глагола.

За його словами, Ернест Балога народився 1991 року, проживає в місті Ужгород Закарпатської області, раніше працював таксистом, наразі безробітний. Про мотиви скоєного злочину наразі невідомо.

Щодо нього відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 194 ушкодження майна шляхом підпалу. Санкція статті передбачає від 3 до 10 років позбавлення волі.

Нагадаємо, у Львові вночі підпалили церкву УГКЦ на Сихові. Палія затримали

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.