Справа горе-урбаніста Чаплінського буде процвітати?

Уже який день львівські водії живуть в страху. У місті почалося обговорення прожектів перетворення на пішохідні частини вулиць Дорошенка, Коперника, Січових Стрільців. Укупі з намірами влади рити Антонову паркінг на площі Міцкевича для центру Львова вимальовується якась геть апокаліптична картина.

02.10.2023
Справа горе-урбаніста Чаплінського буде процвітати?

У генія урбаністики Чаплінського з його хронічною сверблячкою вдосконалювати архітектурне середовище з’являються послідовники. Цілком зрозумілим є бажання молодих архітекторів самовиразитися і щось сотворити, але чого, питається, не самовиражатися і творити десь поза межами історичного ареалу.

Видається, що справа Чаплінського, людини з великими комплексами увійти в історію міста новітнім Захаревичем чи Левинським, але браком таланту для цього, буде процвітати. І тут питання не тільки в юних урбаністах.

Чим більше ідей, тим більше коштів можна виділяти спеціальним людям на розробку проєктів із усілякою документацією, навіть якщо їх ніхто ніколи не буде реалізовувати. Як приклад, бажання згаданого Чаплінського копати Пелчинський став.

І взагалі, то тільки мені здається, що кожен робочий день в урбаністів Садового-Чаплінського розпочинається з променадом історичним Львовом у пошуках площ, вулиць і навіть окремих будинків, де ще можна насрати своїми ідеями?

Роман Онишкевич

Джерело

Коментарі

14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.
11:04
Львівські гросмейстери відвідали поранених військових
У лікарні святого Пантелеймона у Львові пройшов сеанс одночасноі гри.
12:09
На Львівщині за 2023 рік вперше діагностували рак у понад 7 тисяч осіб
В області тривають дні обізнаності про онкологію, тож варто не нехтувати щорічними оглядами та перевірити своє здоров’я
15:36
Більше 10 років люди захищають свої права на земельні ділянки на Львівщині
Отримавши земельні ділянки, люди вже 11 років не можуть їх використовувати та розпоряджатися ними.