Службовий собака закарпатських митників винюхав у громадянина Росії наркотики

На митному посту «Ужгород-автомобільний», що на кордоні зі Словаччиною, службовий пес кінолога за кличкою Джоні винюхав росіянина марихуану.

09.06.2023
Службовий собака закарпатських митників винюхав у громадянина Росії наркотики

Про це повідомили на Facebook-сторінці Закарпатської митниці.

Подія сталася 8 червня. Підозрюваним виявився 40-річний громадянин Росії.

“Повертаючись з Євросоюзу на автомобілі, 40-річний громадянин Росії, під час проходження митного контролю чоловік “забув”, що у салоні знаходиться наркотична речовина, заборонена законодавством для переміщення через митний кордон України”, — йдеться у повідомленні.

Допоміг митникам у виявленні наркотичних речовин службовий собака кінолога — вівчарка породи малінуа за кличкою Джоні.

“Здійснюючи обхід іномарки разом з Джоні, останній винюхав у кишені рюкзака пристрій для куріння та зіп-пакет з речовиною світло-коричневого кольору із зеленуватими вкрапленнями, за зовнішніми ознаками схожою на марихуану (канабіс), що знаходився в портмоне”, — йдеться у дописі.

Чоловіку може загрожувати до восьми років позбавлення волі.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.